PKK logo
11. februarja, 2015

Državno prvenstvo v plavanju za mlajše dečke-deklice, Maribor 31.1. – 1.2.2015

Na državnem prvenstvu za mlajše dečke-deklice, ki je potekal v Mariboru je nastopilo 8 plavalcev in plavalk iz našega kluba. Blizu stopničk je bil Brlek Maj s 4. in 5. mestom (50 in 100m prosto), uspešni pa so bili še: Levašič Špela 5. in dve 8. mesti (50m prsno, 100m prosto, 50m delfin), Rihter Medoš Mija 5.,7. in 8.mesto (50m delfin, 200m prosto, 50m prosto). V mlajšem letniku je blestel Turk Matic s prvim mestom na 50m prosto, štirimi drugimi mesti (50m prsno,200m prsno,50m delfin, 100m mešano) in 3.mestom v discilini 100m prsno.

Srebrno medaljo je osvojila moška Štafeta v disciplini 4 x 50m prosto v postavi (Šalinovič Enej, Pregelj Mark,Turk Matic, Brlek Maj). V mešani štafeti 4 x 50m mešano (Pregelj Mark, Torkar Ražman Tomas,Turk Matic, Brlek Maj) so osvojili šesto mesto.